Zetasan İnşaat

Hakkımızda

Ayrıcalığı Keşfedin

Zetasan İnşaat, gayrimenkul sektöründe uzun sürede edindiğimiz deneyimler ve teknik birikimler sonucunda 2012 yılında kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kendini yenileyen, farklı mimari tasarımlarıyla müşterilerine modern alternatifler sunmuştur. Kaliteden ve özel teknik altyapısıyla sağlamlıktan ödün vermeden, yapılan işleri kısa sürede tamamlamış ve müşterilerine gelişen, modern İzmir'e yakışır binalar sunmuştur. 

Çalışmalarına İzmir'in Bornova ilçesinde başlayan ve kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Zetasan İnşaat, İzmir'in çeşitli bölgelerinde projelerini gerçekleştirmektedir. Zetasan İnşaat, inşaat sektöründe hem sağlamlığı hem yenilemeyi sağlamak amacıyla projelendirilen kentsel dönüşüm konusunda da, örnek projeler tamamlamış, sözleşme gereklerini zamanında yerine getirmiştir ve halen İzmir'in değişen yüzüne katkıda bulunan projelere imza atmayı sürdürmektedir.

İnşaat sektöründe, kaliteli, sağlam, kısa sürede tamamlanmış ve kendine has tasarımlı binalarıyla adından söz ettirmeyi hedefleyen Zetasan İnşaat, satış sonrasında da oluşabilecek ihtiyaçlar ve bakım işlemleri konusunda da her zaman yanınızdadır.

Yukarı